Gdzie zarabiam?

The Ads Team

Jest to jeden z nowszych serwisów reklamowych revenue share. Rozpoczął swoją działalność 15 października 2016 i od tego czasu liczba użytkowników stale rośnie.

Właścicielami są Muhammad Azam i Najam Ul Hassan. Mieszkają oni w Londynie, a firma zarejestrowana jest w Dublinie w Irlandii.

Rodzaje paczek reklamowych

Program oferuje 3 rodzaje paczek:

Naliczenia paczek są zmienne i maksymalnie dla paczek za:

Naliczenia księgowane są na głównym koncie w programie i można je od razu wypłacać lub dokupować kolejne paczki. Żeby otrzymać naliczenia w programie należy spełnić tylko jeden wymóg – obejrzeć codziennie minimum 10 reklam w TheAdsTeam.

Wypłata pieniędzy z programu

Zyski jak w każdym revsharze nie są gwarantowane – dostajemy je gdy firma zarabia i ma nadwyżki finansowe, którymi dzieli się z użytkownikami.

Wypłata minimalna to $10, a maksymalna dzienna wypłata wynosi $300. Pieniądze można wypłacać na poniższe procesory płatnicze: Payza, SolidTrust, Payeer, Perfect Money, Bitcoin.

Program partnerski

Program rekomendacyjny składa się z 5 poziomów poleconych: 8%, 2%, 1%, 1%, 1%

Żeby otrzymać prowizję trzeba samemu posiadać minimum jeden pakiet reklamowy w programie. Otrzymanych prowizji od zakupów poleconych nie można od razu wypłacić z programu. Najpierw trzeba kupić za nie paczki reklamowe i dopiero po wypracowaniu naliczeń można wypłacić pieniądze.

Zarejestruj się!

Kliknij w banner poniżej i zarejestruj się już dziś!