Gdzie zarabiam?

Future Ad Pro

Właścicielami programu są Roman Ziemian, oraz ,Stephan Morgenstern. Firma ma siedzibę we Wrocławiu (ul. Ułańska 5), aczkolwiek sam operator platformy FutureNet zarejestrowany jest na wyspach Marshala.

Rodzaje paczek reklamowych

Program oferuje 2 rodzaje paczek: 10$ oraz 50$, każda paczka pracuje do osiągnięcia 120% (paczka 10$ generuje 12$, a paczka 50$ generuje 60$). Czas pracy paczki to 120 dni.

Naliczenia w programie są co 15 minut. Aby brać udział w zyskach należy raz na 24 godziny obejrzeć 10 reklam. 95% zysków z naliczeń gromadzi się na koncie głównym, a pozostałe 5 % odkładane jest na konto reklamowe, z którego można zakupić reklamę, lub opłacić abonament uprawniający do otrzymywania wyższych prowizji z poleconych i zakupu większej ilości paczek.

Na koncie bezpłatnym prowizja z zakupów poleconych z 1 poziomu wynosi 3%. Im wyższy abonament jest wykupiony, tym prowizja jest wyższa.

Wypłata pieniędzy z programu

Zyski jak w każdym revsharze nie są gwarantowane – dostajemy je gdy firma zarabia i ma nadwyżki finansowe, którymi dzieli się z użytkownikami.

Pieniądze można wpłacać i wypłacać korzystając z poniższych procesorów płatniczych: Payza, SolidTrust, Perfect Money, Bitcoin, Neteller, Dotpay, 2Pay4You, Sofort, Advcash, Western Union, a także bezpośrednio za pomocą konta bankowego.

Program partnerski

Program rekomendacyjny składa się z 5 poziomów poleconych: 8%, 2%, 1%, 1%, 1%

Żeby otrzymać prowizję trzeba samemu posiadać minimum jeden pakiet reklamowy w programie. Otrzymanych prowizji od zakupów poleconych nie można od razu wypłacić z programu. Najpierw trzeba kupić za nie paczki reklamowe i dopiero po wypracowaniu naliczeń można wypłacić pieniądze.

Zarejestruj się!

Kliknij w banner poniżej i zarejestruj się już dziś!